Cvičení jógy s dětmi
Rodičům a dětem
Roztomilý chlapeček

PROSTOR
PRO DĚTI I RODIČE

hernička

SDÍLENÍ RADOSTI 

Rádi bychom vám nabídli místo, kde máte možnost pobýt společně se svými dětmi a s přáteli. Prostor, kde si u kávy popovídáte o radostech i starostech. Místo, kde se sejdou také vaše děti se svými kamarády.

Připravujeme
yoga Class

CVIČÍ
DĚTI

od nejmenších, po náctileté

NABÍDKA LEKCÍ

Pracujeme na tom, abychom postupně naši nabídku cvičení pro děti rozšířili. Rádi bychom pohybové aktivity zaměřené na správný motorický rozvoj nabídli dětem všech věkových kategorií. 

Připravujeme
Novorozenec

JEMNÉ ZROZENÍ HYPNOPORODY

krása první společné chvíle

PŘIPRAVUJEME

Na všechny důležité momenty našeho života se připravujeme. Stejně tak máme možnost osvojit si techniky, které nám umožní prožít porod bez obav, v důležitém fyzickém i psychickém uvolnění a v radosti.

Připravujeme
Bridge Pose

MAMINKY
V OČEKÁVÁNÍ

lekce těhotenské jógy

NABÍDKA LEKCÍ

Období očekávání příchodu našeho miminka nám nabízí mnoho prostoru věnovat čas sama sobě. Zpomalit, vnímat, radosvat se, pečovat o sebe. Připravovat tělo i duši máte možnost i na našich lekcích.

Kojící novorozenec

KOJENÍ A LAKTAČNÍ
PORADENSTVÍ 

hluboké propojení

PŘIPRAVUJEME

Většinou je kojení přirozené, něžné, intimní a kouzelné. Jsou ale i chvíle, které jsou naplněné obavami, věci nejdou hladce, naplňují nás obavy, až zoufalství. Chvíle, kdy je na místě rada a podpora.

Připravujeme
Nová máma zůstane fit

CVIČÍ
RODIČE

s dětmi i bez

NABÍDKA LEKCÍ

Zde najdete lekce, stvořené pro rodiče, neb rodiče si svůj prostor rozhodně zaslouží. Přijďte načerpat sílu a klid. Možnost mají cvičit rodiče za přítomnosti dětí, i samostatně, s dětmi ve vedlejším sále.

voda Narození

PORODNÍ
ASISTENTKA

v nejlepších rukou

PŘIPRAVUJEME

Přes všechnu intenzitu i bolest je porod krásným a jedinečným zážitkem. Chvíle prvního setkání s naším miminkem. Neocenitelnou pomocí a oporou v tomto čase je zkušená průvodkyně. 

Připravujeme