top of page
Léčebná terapie

Léčení zvukem
energetická centra

Kurz o osmi lekcích, který se bude podrobněji zabývat jednotlivými energetickými centry ve spojení se zvukem, barvou, světlem a využitím hlasového potenciálu pro sebe i druhé, během každé lekce proběhne fáze klidu a léčení s  indickými bubny tablas, kdy se ponoříme do hladiny theta, Během lekce se naučíme s lehkostí pracovat se svým hlasem a současně působit léčebně hlasem na druhé, budeme tvořit společnou melodii, součástí lekcí je tanec, interaktivní práce včetně sdílení, vše v důvěře v sebe a svou intuici, propojení skrze hlas (a ticho, které následuje po práci s hlasem) nás dovede  k vnitřní radosti, síle a pochopení souvislostí, které nám dříve možná unikaly.

Doporučuji v rámci jednotlivých lekcí kurzu  vzít si oblečení (nebo jeho část - šátek, tričko) v barvě, odpovídající energetickému centru, kterému se budeme věnovat.

Léčení zvuku

Pondělky 19.20–20.50

Léčení zvukem - energetická centra

KURZ

Jitka Záthurecká

Termíny:
16.1., 23.1., 30.1., 13.2., 27.2., 6.3., 13.3., 20.3.


8 lekcí (90 minut)

1 400 Kč (kurz)
 

Léčení zvukem
energetická centra

1. lekce ( 16.1.)  - Bindu- centrum kosmického zvuku v člověku, v prodloužené míše, brána k prázdnotě nekonečna. Teorie, praxe, léčení s tablas. 

 

2. lekce (23.1.) -  první čakra - ČERVENÁ - propojení se Zemí, jistotou, přežitím, bezpečím. Tanec, uzemnění, naši předkové, léčení s tablas 

 

3. lekce (30.1.) - druhá čakra - ORANŽOVÁ - působení emocí na náš život, fyzické a energetické tělo, souvislost "skrytých - zavřených" emocí se vznikem nemocí, hledání emocí, kreativita, sexualita, zdravá- kreativní agrese, zdroj životní energie, síly. Léčení s tablas.

 

4. lekce (13.2.) - třetí čakra - ŽLUTÁ, ZLATÁ - sebevyjádření, sebehodnota, projevení se navenek hlasem bez obav, propojení s druhou čakrou- emocemi. Léčení s tablas.

 

5. lekce (27.2.) - čtvrtá čakra - ZELENÁ, RůŽOVÁ - srdce, laskavost k sobě i druhým, cit, otevření se s láskou tomu, co je na řadě :-), otevření se tomu, co přichází ,vnímání sebe skrze druhé. Léčení s tablas.

 

6. lekce (6.3.) - pátá čakra - SVĚTLE MODRÁ - komunikace s okolím, se sebou, pravdivost a upřímnost k sobě i druhým, dotkneme se "alchymie slova",  jeho vzniku, síle a opravdovosti v jeho čistém projevu. Vědomá řeč, vědomé bytí. Léčení s tablas pro 5. čakru.

 

7. lekce (13.3.) - šestá čakra - TMAVĚ MODRÁ, MODROFIALOVÁ - intuice, "třetí oko", vnímání čistoty zvuků a ticha za nimi, propojení s barvou, světlem, společné tvoření zvukem "v tmavěmodrém spektru barev a tónů",  vnitřní vedení při práci s hlasem, zvukem, naslouchání učiteli v Sobě.

 

8. lekce (20.3.) - sedmá čakra - FIALOVÁ, BÍLÁ - propojení moudrosti plynoucí z práce s předchozími energetickými centry, práce s tichem, mocný zvuk AUM (ÓM), propojení s naším vyšším vedením, naslouchání. Léčení s tablas.

 

Těším se na společné tvoření hlasem.

Jitka B. Záthurecká

bottom of page