top of page
Cvičení jógy s dětmi
Maminkám a dětem
Nová máma zůstane fit

CVIČÍ
MAMINKY

s dětmi i bez

NABÍDKA LEKCÍ

Zde najdete lekce, stvořené pro rodiče, neb rodiče si svůj prostor rozhodně zaslouží. Přijďte načerpat sílu a klid. Možnost mají cvičit rodiče za přítomnosti dětí, i samostatně, s dětmi ve vedlejším sále.

Matka a dítě

PSYCHOHYGIENA
NA MATEŘSKÉ

pro váš vnitřní klid

PRAVIDELNÁ SETKÁNÍ

V kruhu několika maminek, za doprovodu Aleny Skalné máte možnost společně sdílet starosti, ale i radosti, které provázejí krásné avšak mnohdy velmi intenzivní a náročné období. 

Novorozenec

JEMNÉ ZROZENÍ HYPNOPORODY

krása první společné chvíle

PŘIPRAVUJEME

Na všechny důležité momenty našeho života se připravujeme. Stejně tak máme možnost osvojit si techniky, které nám umožní prožít porod bez obav, v důležitém fyzickém i psychickém uvolnění a v radosti.

Připravujeme
Bridge Pose

MAMINKY
V OČEKÁVÁNÍ

lekce těhotenské jógy

NABÍDKA LEKCÍ

Období očekávání příchodu našeho miminka nám nabízí mnoho prostoru věnovat čas sama sobě. Zpomalit, vnímat, radosvat se, pečovat o sebe. Připravovat tělo i duši máte možnost i na našich lekcích.

Těhotenství

PŘEDPORODNÍ
PŘÍPRAVA

pro první společné okamžiky

WORKSHOPY

Na těchto setkáních se dozvíte spoustu důležitých informací, které každá maminka ocení. Prostor bude věnován mimo jiné obsahu porodního plánu, manipulaci s miminkem, kojení...

Roztomilý chlapeček

PROSTOR
PRO DĚTI I RODIČE

hernička

SDÍLENÍ RADOSTI 

Rádi bychom vám nabídli místo, kde máte možnost pobýt společně se svými dětmi a s přáteli. Prostor, kde si u kávy popovídáte o radostech i starostech. Místo, kde se sejdou také vaše děti se svými kamarády.

Připravujeme
Kojící novorozenec

KOJENÍ A LAKTAČNÍ
PORADENSTVÍ 

hluboké propojení

PODPURNÁ SKUPINA

Většinou je kojení přirozené, něžné, intimní a kouzelné. Jsou ale i chvíle, které jsou naplněné obavami, věci nejdou hladce, naplňují nás obavy, až zoufalství. Chvíle, kdy je na místě rada a podpora.

voda Narození

PORODNÍ
ASISTENTKA

v nejlepších rukou

PŘIPRAVUJEME

Přes všechnu intenzitu i bolest je porod krásným a jedinečným zážitkem. Chvíle prvního setkání s naším miminkem. Neocenitelnou pomocí a oporou v tomto čase je zkušená průvodkyně. 

Připravujeme
yoga Class

CVIČÍ
DĚTI

od nejmenších, po náctileté

NABÍDKA LEKCÍ

Pracujeme na tom, abychom postupně naši nabídku cvičení pro děti rozšířili. Rádi bychom pohybové aktivity zaměřené na správný motorický rozvoj nabídli dětem všech věkových kategorií. 

Připravujeme
bottom of page