NABÍDKA MASÁŽÍ

Masáž je bezpochyby nejstarší formou terapie, je známa již po tisíce let, účinkuje nejen na zdraví a regeneraci organismu, ale také na naši mysl.

Královská Ájurvédská masáž

Tradiční indická technika harmonizující tělo a mysl. Speciální typy olejů jako kokosový, sezamový, nebo jasmínový navodí voňavý pocit relaxace a budete se cítit jako „v sedmém nebi“. Působí blahodárně na lymfatický systém, který zodpovídá za odvádění škodlivin pryč z těla. Pomocí manipulací, které provádí masér, dochází k protažení svalů a uvolňují se bloky podél páteře. Této masáži se přezdívá „jóga pro líné“. Terapie zahrnuje masáž nohou, rukou, zad, šíje, hlavy a obličeje a je velmi příjemná, protahovací manipulace jsou jemné. Po masáži se budete cítit jako znovuzrození. Olej proniká hluboko do tkání a tam působí regenerativně.

Aroma masáž

Tato voňavá procedura vás dovede do světa vůní, které jsou vám příjemné a zároveň léčí.

Pokožka vstřebává nejen kvalitní olej, ale také vonnou esenci, která blahodárně působí na psychiku

a uvolňuje stres a napětí. ​Volit můžete z různých vůní, napříkload mandarinka – psychický stimulant, při napětí, melancholii a smutku, osvěžuje a uvolňuje, vhodný proti migréně, svalovým křečím. Růže – antidepresivum, proti stresu, nespavosti, pozitivně ovlivňuje náladu v klimakteriu, vhodné zvláště pro ženy pro svoji příjemnou vůni. Máta – osvěžuje, proti únavě, podporuje koncentraci, mírní bolest hlavy, proti rýmě, uvolňuje hleny. Eukalyptus - vhodná při léčbě dechového preparátu, při kašli, nachlazení.

Reflexní terapie a reflexní terapie duše

Pomocí tlaku na ploskách nohou lze ovlivňovat jednotlivé orgány v těle. Vhodné při odstraňování chronických zdravotních problémů. Případná bolest při tlaku na určitou oblast reflexní zóny chodidla ukazuje na jádro problému. Pomocí této reakce vzniká samo-léčebný proces v organismu a postižený orgán se uzdravuje. Pomocí této terapie lze např. otěhotnět, i když se to dlouho nedaří, nebo je účinná při chronických zánětech močového měchýře. Toto jsou pouze příklady využití v praxi, záběr je široký.

​Klasická sportovně-relaxační masáž

Relaxační masáž zbavující napětí za použití voňavých éterických olejů, působí jako prevence proti bolesti zad a ulevuje od pocitu napětí. Působí na mentální i fyzické úrovni. Podporuje imunitu, trávení, dýchací a nervový systém. Povzbuzuje krevní oběh. Terapie zahrnuje masáž rukou, nohou, zad a šíje.

Důležité informace

700 Kč / 1 hod. nebo 1 000 Kč / 1,5 hod.

Termín přizpůsobíme vašim časovým možnostem.​

Rezervace na čísle 774 595 675 

Pavla Valchářová

MASÉRKA

Masážemi se zabývám od roku 2006. Tato práce je mi radostí a zabývám se také Ájurvédou a souvisejícími tématy jako strava, psychika, cvičení apod.

Moji učitelé byli Pavol Hložka a Martina Zisková. Ájurvéda, tato stará indická medicína mě fascinuje tím, že hledí na každého člověka jako na individualitu

a podle toho také předepisuje léky a doporučení na úpravu stravy. Také masáže působí na celkový stav člověka, podporují zdraví, uvolňují zablokovanou energii, která pak volně proudí a v těle nastává harmonie a pocit spokojenosti.

KDE NÁS NAJDETE

Santosha

Yoga Studio z. s.

Porubská 673/74
708 00 Ostrava-Poruba

 

Autobusová zastávka Oblouk (bus č. 40, 43, 45, 65) a vzdálenější zastávka Dělnická (bus č. 37)

KONTAKT

Telefonicky ve všedních dnech

od 9:00 do 19:00

+420 739 292 220

Email: yoga@santosha.cz

Bc. Renáta Bubeníčková

Manažerka studia

Komunikace s klienty a lektory

Email: renata@santosha.cz

Tereza Galliková

PR, organizace akcí

Email: tea@santosha.cz

Markéta Antoníčková

Zakladatelka studia

a předsedkyně spolku

Certifikovaná lektorka jógy

Kontakt: 731 515 598

Email: marketa@santosha.cz

ÚDAJE

IČ: 046 90 877

Bankovní spojení: 9131836001/5500

© 2016 Studio Antoníček. Všechna práva vyhrazena.