top of page

Kristýna Černá

lektorka

O mě


Jóga mi pomáhá zvědomit si a plně prožít přítomný okamžik. Být tady a teď. Díky pravidelné praxi se jednodušeji dokáži napojit na své tělo a jeho potřeby. Také mi přispívá k většímu pocitu uzemnění, vyklidnění a celistvosti. Je velmi významnou součástí péče o mé duševní zdraví.


Poprvé jsem byla na lekci jógy v roce 2014. Nicméně až o 4 roky později, kdy jsem si prožívala velmi těžké období, jsem konečně trochu pochopila, o čem jóga doopravdy je. Od té doby, vždy, když mi bylo nejhůř, praxi jsem zintenzivnila a stala se tak mým opěrným sloupem.


Shodou mnoha nenáhod jsem se dostala ke kurzu instruktora jógy pod vedením indického učitele Kabira. Přínos tohoto kurzu se podepsal opravdu na všech rovinách mého bytí a považuji jej za jedno z nejlepších rozhodnutí mého života.


Jóga sahá daleko za fyzickou praxi a v budoucnu se v ní chci i nadále vzdělávat.


Baví mě vědomá praxe jógy a delší výdrže v pozicích. Souzním se stylem hatha jógy a jemných jógových variací, i když jako většina jsem začínala právě u dynamické vinyasy. Mám ráda filosofii, různé meditační techniky a práci s dechem, s životní energii, pránou. Přála bych si, abych ve svých lekcích přiblížila klienty k jejich středu, aby se na sebe dokázali naplno nacítit a objevili své doma.


Miluju přírodu, hory, rostlinky a hluboké konverzace. Věřím, že vše souvisí se vším, a proto je mi velmi blízký celostní přístup. Také se zajímám o spiritualitu, čtení z akášických záznamů, práci s jemnohmotnem, duševno a psychologii. Kromě jógy nabízím i kraniosakrální terapii.
123-456-7890

Kristýna Černá

KVALIFIKACE


2021, Yoga Teacher Training course in Multi-style Yoga pod vedením Kabira Bharti, 200 hodin


2021, Pranayama Level 1 pod vedením Satavishy Ghosh + Barbory Hu, certifikace Yoga Alliance


2021, 2022 Kurz zdravá záda a Principy zdravého pohybu pod vedením Lucie Fickerové (září 2021 - květen 2022)


2021, Yin Yoga I. pod vedením Moniky Winklerové (říjen 2021)


2022, Záklony a stoje na hlavě pod vedením Dalibora Štědronského (Leden 2022)

bottom of page