Vinyasa jóga

Vinyasa yoga se zaměřuje na cvičení pozic jógy v plynutí s dechem. V průběhu celé lekce je praktikována dechová technika udžžájí. Tak zvaná vinyasa - spojení jedné fáze dechu a jedné pozice, je základní charakteristikou Vinyasa flow jógy.

Lekce jsou vhodné pro všechny, začátečníky, středně pokročilé i pokročilé, kteří mají chuť se vydat na cestu poznání svého těla a mysli. Jedná se o dynamické cvičení, kde pozice-ásany jsou cvičeny v průběhu Pozdravu slunci-Surja namaskára A, B. Cvičení upravuje peristaltiku, metabolismus, endokrinní systém, neurovegetativní systém, imunitní systém, kardiovaskulární systém. Lekce vinyasy dokonale rozvíjí flexibilitu a sílu celého těla, velice účinně ozdravuje, očišťuje organismus a celé tělo, zbavuje únavy, napětí a stresu.

 

UPOZORNĚNÍ: Všechny cvičební lekce jsou určeny zdravým lidem. Účastí na lekci každý v plném rozsahu odpovídá za svůj zdravotní stav a způsobilost ke cvičení. Jakákoli rizika a případné škody s tímto spojené nese výhradně účastník cvičení.