top of page

Hlas jako nástroj k sebepoznávání II.

JITKA ZÁTHURECKÁ

Neděle, 3. 3. 2024
17.00-19:30 h

Pokračování v práci s hlasem, propojení s energetickými centry - čakrovým systémem, uzemnění, propojení se svými emocemi. Trénink ve skupině i ve dvojicích, sebevyjádření hlasem jako nejpřirozenějším komunikačním prostředkem ztotožnění se  se svojí identitou pomocí hlasu, jeho barevnosti, rozhodnosti, citu -  „je mě slyšet, nechávám se slyšet a vidět“... a přijímám to (a užívám si to :-)  ). Intuitivní voicing.

 

Dotkneme se moudrosti starodávného japonského učení o zvuku - KOTODAMA - řeč duše, jazyk duše - a opět se podrobněji vrátíme k rozebrání svého křestního jména jako mantry, která nám v životě dává sílu, radost a směr.

 

Pro tento seminář není potřeba žádných předchozích zkušeností s prací s hlasem, každý, kdo dokáže mluvit, má pro toto setkání dostatek hlasu. Nechejme se oslovit radostí a živostí, která je skrytá od nepaměti v jedinečnosti našeho hlasového projevu.


CENA: 400 Kč


Na seminář si doporučuji vzít s sebou pohodlné oblečení, deku na přikrytí, podložku případně polštářek- bobek- pokud nebude stačit podložka ze Santoshi :-), šátek na oči, láhev s vodou (při voiceingu je vhodné více pít, přichází čištění, mnoho nepotřebného odchází...).


REZERVACE: yoga@santosha.czO LEKTORCE:


MUDr. JITKA ZÁTHURECKÁ

Téma sebepoznání se prolíná celým mým životem. Patří k němu vnitřní radostný vztah k józe, se kterou jsem se setkávala již na studiích a mnohokrát se k ní opět vracela. Společně s jógou přišly otázky a odpovědi týkající se základních životních pravd. Tento proces pokračuje a připomíná velkou barevnou řeku plnou pohybu, zvuků, tónů, klidu a ticha, které v sobě obsahuje všechny tóny.

Ke každodenní práci s klienty v rámci klasické medicíny se postupně přidávaly zkušenosti s alternativními způsoby léčby jako Dornova metoda  (lektoři J. Púry  a Z. Prouzová), SM systém (Bc. R. Škrabalová), Reflexní terapie (P. Vlček), Kurz tibetské medicíny (Ladakh 2019) a v posledních letech také Léčení zvukem a práce s hlasem, jako mocným prostředkem k nalezení a léčení sebe sama i druhých (německý lektor K. Grunick a brazilská lektorka Komala de Amorim). Kouzlu, síle a současně úžasné jemnosti a barevnosti hlasu, který je pro každého zcela individuální,  se věnuji s velkou radostí a nadšením.


bottom of page