top of page

Hlas jako nástroj k sebepoznávání III.

s Jitkou Bardon Záthureckou

Neděle, 14. 4. 2024
17.00-19:30 h

(Léčení zvukem, mozek a zvuk)


Pokračování  minisérie seminářů věnujících se společné práci s hlasem.  V tomto semináři prohloubíme pomocí svého hlasu kontakt s uzemněním, emocemi, kreativitou, energií pánve, uvolněností projevu, opět oživíme kontakt se svou sluneční pletení, dovolíme si být vidět a slyšet a následně se budeme věnovat svému srdečnímu centru.


Práci s hlasem podpoříme pohybem při hudbě, zažijeme sílu a barevnost ticha po práci s hlasem, spojíme se s naším současným záměrem, směrem v životě, bez odporu, s lehkostí a s napojením na jemné energie našeho fyzického i energetického těla.


Pro tento seminář jsem vybrala jako hlavní téma : Mozek a zvuk – kdy se pomocí hlasu dotkneme možnosti optimalizace  propojení  mozkových hemisfér, vlivu hlasu na struktury  CNS a systém žláz s vnitřní sekrecí. Dalším tématem bude propojení s linií předků, práce s vděčností a osobní odpovědností za život, který žijeme.

Těším se na naše další setkání s kouzlem a léčivou schopností hlasu.

Jitka Bardon Záthurecká


 

CENA: 400 Kč

 


 

MUDr. JITKA BARDON ZÁTHURECKÁ

Téma sebepoznání se prolíná celým mým životem. Patří k němu vnitřní radostný vztah k józe, se kterou jsem se setkávala již na studiích a mnohokrát se k ní opět vracela. Společně s jógou přišly otázky a odpovědi týkající se základních životních pravd. Tento proces pokračuje a připomíná velkou barevnou řeku plnou pohybu, zvuků, tónů, klidu a ticha, které v sobě obsahuje všechny tóny.

Ke každodenní práci s klienty v rámci klasické medicíny se postupně přidávaly zkušenosti s alternativními způsoby léčby jako Dornova metoda  (lektoři J. Púry  a Z. Prouzová), SM systém (Bc. R. Škrabalová), Reflexní terapie (P. Vlček), Kurz tibetské medicíny (Ladakh 2019) a v posledních letech také Léčení zvukem a práce s hlasem, jako mocným prostředkem k nalezení a léčení sebe sama i druhých (německý lektor K. Grunick a brazilská lektorka Komala de Amorim). Kouzlu, síle a současně úžasné jemnosti a barevnosti hlasu, který je pro každého zcela individuální,  se věnuji s velkou radostí a nadšením.

bottom of page