top of page

Intuitivní tanec pro ženy na téma král našeho srdce

s Hankou Kudrnovou

Pátek 7. 6. 2024
17–19 hod h

Tanec je jednou z báječných ventilačních technik, kdy přes pohyb odchází stres a napětí z našeho těla. Tanec uvolňuje tělo, léčí duši a přináší nám radost do života. Tím se stáváme odolnějšími vůči různým životním situacím, které nám do životů přicházejí.

V rámci intuitivního tance se neučí žádné kroky, ani žádné pohyby. Naslouchá se našim tělíčkům a našemu srdci, protože každé tělo má svůj vlastní pohyb. Tanec je doprovázen slovem navádějící k určitým imaginacím. Jsou to však jen nabídky, které můžeš, anebo nemusíš převádět do tance.

 

Milá ženo, dopřej si čas pro sebe a přijď si zatančit. Přijď se potkat sama se sebou, propojit se se svým tělem a se svými emocemi v rámci tance. Napoj se na svou malou vnitřní holčičku a zatancuj si s králem svého srdce, který bude opečovávat a podporovat Tvou malou vnitřní holčičku a bude Tě přijímat takovou, jaká jsi

 

Cena: 250 Kč

 

REZERVACE: v našem rozvrhu nebo emailem na adresu yoga@santosha.cz

 

Účastnice workshopu se zavazuje, že plně zodpovídá za svůj zdravotní (psychický i fyzický) stav. Za případná zranění či jinou újmu nenese pořadatel ani lektor workshopu odpovědnost.
bottom of page