Sound & Therapy
Léčení zvukem
SEMINÁŘ

JITKA ZÁTHURECKÁ

NEDĚLE 9:30-18:00
8. LEDNA 2022

Svět byl podle různých duchovních směrů stvořen zvukem. Pojďme spolu najít jeho hloubku, krásu, léčivé schopnosti pro sebe i blízké a pojďme se zaposlouchat i do ticha, které následuje po práci s hlasem.

Semináře a kurzy jsou určeny pro všechny. Každý, kdo může mluvit, má pro tato setkání dostatek hlasu. Na seminářích se budeme věnovat intuitivní práci s hlasem, vztahu mezi zvukem a emocemi, jejich nalezením, přijetím a propuštěním. Dalšími tématy jsou mozek a zvuk, vztah tónů a orgánů, dotkneme se starého japonského, egyptského a indického umění práce se zvukem a hlasem.

Semináře jsou interaktivní, teorie je propojena s praktickými cvičeními, která si s sebou odnesete do běžného života. Těším se na setkání se všemi, které toto téma osloví.


CENA: 1 300 Kč


Na seminář si doporučuji vzít s sebou pohodlné oblečení, deku na přikrytí, podložku případně polštářek- bobek- pokud nebude stačit podložka  ze Santoshi :-) , šátek na oči, láhev s vodou (při voiceingu je vhodné více pít, přichází čištění, mnoho nepotřebného odchází...),  bude  1 a půl hodinová polední pauza na oběd, pokud někdo preferuje svačinu, je dobré na ni nezapomenout.


Na seminář o zvuku bude navazovat kurz o osmi lekcích, který se bude podrobněji zabývat jednotlivými energetickými centry.


REZERVACE: yoga@santosha.czO LEKTORCE:


MUDr. JITKA ZÁTHURECKÁ

Téma sebepoznání se prolíná celým mým životem. Patří k němu vnitřní radostný vztah k józe, se kterou jsem se setkávala již na studiích a mnohokrát se k ní opět vracela. Společně s jógou přišly otázky a odpovědi týkající se základních životních pravd. Tento proces pokračuje a připomíná velkou barevnou řeku plnou pohybu, zvuků, tónů, klidu a ticha, které v sobě obsahuje všechny tóny.

Ke každodenní práci s klienty v rámci klasické medicíny se postupně přidávaly zkušenosti s alternativními způsoby léčby jako Dornova metoda  (lektoři J. Púry  a Z. Prouzová), SM systém (Bc. R. Škrabalová), Reflexní terapie (P. Vlček), Kurz tibetské medicíny (Ladakh 2019) a v posledních letech také Léčení zvukem a práce s hlasem, jako mocným prostředkem k nalezení a léčení sebe sama i druhých (německý lektor K. Grunick a brazilská lektorka Komala de Amorim). Kouzlu, síle a současně úžasné jemnosti a barevnosti hlasu, který je pro každého zcela individuální,  se věnuji s velkou radostí a nadšením.