top of page

Sound & Therapy
Práce s hlasem a energetická centra – úvod do léčení zvukem

JITKA ZÁTHURECKÁ

NEDĚLE 15. 10.
9:30-18:00 h

Zvu vás na seminář o léčivé moci zvuku, tónů, hlasu. Budeme pracovat se svým hlasem jako léčivým nástrojem pro sebe i pro druhé. Dozvíte se, proč je každý hlas jedinečným hudebním nástrojem a jak jej používat.  Dozvíte se základní informace ohledně propojení hlasu, zvuku, tónů s jednotlivými energetickými centry v člověku - čakrami, propojení s orgány, žlázami s vnitřní sekrecí, s naším fyzickým a energetickým tělem.


Zapojíte se do sebeléčení hlasem, zvukem a ve společných cvičeních i do léčení druhých pomocí hlasu.  Seminář poskytne chráněný prostor pro to, abychom si dovolili prožít své emoce, které jsou často hluboce uloženy ve fyzickém nebo energetickém těle a jsou zdrojem dlouhodobé bolesti.

Společná práce s hlasem, sdílení a zážitky z tohoto semináře ve vás již trvale zůstanou a budete se k nim vracet v každodenním životě. Každý, kdo dokáže mluvit, má pro tento seminář dostatek hlasu. Všichni jste vítáni!


 

CENA: 1 650 Kč


REZERVACE: v našem rozvrhu nebo emailem na adresu yoga@santosha.cz


 

MUDr. JITKA ZÁTHURECKÁ

Téma sebepoznání se prolíná celým mým životem. Patří k němu vnitřní radostný vztah k józe, se kterou jsem se setkávala již na studiích a mnohokrát se k ní opět vracela. Společně s jógou přišly otázky a odpovědi týkající se základních životních pravd. Tento proces pokračuje a připomíná velkou barevnou řeku plnou pohybu, zvuků, tónů, klidu a ticha, které v sobě obsahuje všechny tóny.

Ke každodenní práci s klienty v rámci klasické medicíny se postupně přidávaly zkušenosti s alternativními způsoby léčby jako Dornova metoda  (lektoři J. Púry  a Z. Prouzová), SM systém (Bc. R. Škrabalová), Reflexní terapie (P. Vlček), Kurz tibetské medicíny (Ladakh 2019) a v posledních letech také Léčení zvukem a práce s hlasem, jako mocným prostředkem k nalezení a léčení sebe sama i druhých (německý lektor K. Grunick a brazilská lektorka Komala de Amorim). Kouzlu, síle a současně úžasné jemnosti a barevnosti hlasu, který je pro každého zcela individuální,  se věnuji s velkou radostí a nadšením.
bottom of page