top of page
Odpočívá venku

Pánevní dno

Kurz vychází z principů Školy pánevního dna metodou 3x3, která pracuje s pánevním dnem ve třech rovinách (fyzické, emoční, energetické) a v souvislostech třech pater (chodidla, pánevní dno, krk).

Naučíme se pánevní dno jemně a postupně vnímat. Relaxovat a aktivovat. Věnujeme mu (=sobě) vědomou pozornost a péči. Náš dech, trpělivost a jemnost nám budou důležitými pomocníky.

V rovině fyzické se seznámíme s oblastí pánve, našimi ženskými orgány a třemi vrstvami pánevního dna. Propojíme jej se svým středem těla (CORE). Naučíme se jej používat v běžném denním životě.

V rovině emoční se podíváme na životní témata, která se ukrývají v naší pánvi. Pomocí bioenergetických cviků zkusíme naše potlačené emoce v pánvi transformovat a uvolňovat napětí.

V rovině energetické rozproudíme naši energii díky aktivní práci pánevního dna. Podpoříme tok své energie, vitality, chuti do života, sexapílu.

Půjdeme do hloubky a propojíme souvislosti i s patrem krku a chodidel. Napojíme se více na své ženství, dostaneme se více do síly svého středu. Budeme se cítit živé, šťavnaté a zářící.

Kurz je vhodný pro ženy, které trápí bolesti zad, inkontinence, neplodnost, gynekologické a sexuální obtíže, po porodu. Je vhodný pro všechny ženy preventivně.

Doporučuji všem ženám, které si přejí zpomalit, naučit se více vnímat samy sebe a objevovat své ženství.

bottom of page