top of page
Korfu 2024 foto.jpg

KORFU

Santosha a slunečné Řecko

Ostrov, který je nazýván Smaragdem Středomoří. Korfu je zelenou perlou uloženou v Jónském moři. Získá si vás svými přírodními krásami, pomalým plynutím času a srdečným přijetím jeho obyvatel.

1.-8. ČERVNA 2024

8.-15. ČERVNA 2024

 

DOVOLENÁ S JÓGOU 2024
S Markétou a Zdenem

​Milí přátelé a klienti,

Santosha Ostrava a Santosha Bratislava vás srdečně zvou, na již 8. ročník dovolené s jógou na řeckém ostrově Korfu. Místem našeho pobytu bude opět kouzelná písečná pláž na jihozápadě ostrova. Všichni se již těšíme na další nezapomenutelné chvíle s vámi. Ať už na jógových lekcích při cvičení v písku za zvuku moře, na posezení v baru vysoko v kopci nad pláží, na příjemné povídání u řeckých domácích specialit v útulných tavernách, na večerní posezení v zahradě, nebo na společné výlety do srdce ostrova - krásného hlavního města.

Termíny a ceny

Od 1. 6. do 8. 6. / 7 nocí

Cvičící 9 900 Kč

Necvičící 7 500 Kč

Dítě do 12 let (přistýlka) 3 300 Kč

V ceně je zahrnuto ubytování na plně obsazeném dvojlůžkovém pokoji,transfery (na vybrané lety z Bratislavy), jógový program, organizace.

Není zahrnuto pojištění, strava a letenky.

Samostatný pokoj je za příplatek.

Od 8. 6. do 15. 6. / 7 nocí

Cvičící 9 900 Kč

Necvičící 7 500 Kč

Dítě do 12 let (přistýlka) 3 300 Kč

Od 1. 6. do 15. 6. / 14 nocí

Cvičící 17 400 Kč

Necvičící 12 100 Kč

Dítě do 12 let (přistýlka) 5 100 Kč

REZERVACE A STORNO 

​Místo si prosím rezervujte ihned, jakmile se pro cestu rozhodnete.

Ubytovací kapacita i počet letenek je omezen.

Po zaplacení zálohy, provedeme závaznou rezervaci ubytování u majitelů. Záloha za týdenní pobyt činí 5 000 Kč/osobu, za 14denní pobyt

9 000 Kč/osobu.

Více informací viz Všeobecné podmínky akce.

Zálohu je možné uhradit osobně ve studiu v Ostravě či Bratislavě,

nebo platbou na český či slovenský účet.

DOPLATEK JE NUTNÉ UHRADIT DO 15. dubna 2024

Přihlášení na pobyt

V případě Vašeho zájmu, jakýchkoli dotazů, nebo přihlášení, nás neváhejte kontaktovat na naší emailové adrese (yoga@santosha.cz) nebo telefonicky na čísle +420 734 348 001.

IMG_20220602_184305.jpg

Letenky

Neřešíme prodej letenek, ty si musíte zakoupit samostatně, ať již na webu leteckých společností, nebo přes naši spolupracovnici Pavlu Smetanovou (prodej letenek SmartWings).

Můžete využít leteckého spojení společnosti Ryanair, jejichž lety jsou vypsány právě v našich termínech a je na ně vázán transfer.

Využít můžete i lety ostatních dopravců. Na tyto lety, však již nejsou organizované transfery započteny v ceně. Rádi vám transfer pomůžeme zajistit (s případným doplatkem), případně se můžete z letiště na místo dopravit samostatně. Částka za transfer započtená v celkové ceně zájezdu, je však nevratná. Proto využijte, bude-li to možné, námi doporučené lety.

860 18-06-2015 Santosha Korfu 2015.JPG

Ubytování

Ubytování nabízíme v apartmánech a studiích u nádherné pláže uprostřed kouzelné přírody. Studia pro 2 osoby a apartmány pro 4 osoby se nacházejí 200-400 m od překrásné písečné pláže na jihozápadě ostrova. Apartmány mají dvě oddělené ložnice, kuchyňku (varná deska, lednice, základní nádobí), koupelnu s wc a terasu. Studia mají jednu ložnici a zbytek stejný jako apartmán. Dobře vybavený minimarket je vzdálen jen několik minut chůze a na pláži je možno se najíst ve čtyřech dobrých tavernách a v několika dalších v blízkém okolí. Vzdálenost od letiště je cca 40 km. Místo je obkolepno překrásnou přírodou. Jde o jednu z nejlepších písečných pláží na Korfu, prostředí je klidné, na pláži půjčovna windsurfingů.

Galerie

Vzpomínky na společné zážitky z minulých let. Děkujeme, že jste součástí Santoshi.

Jógamatku, plavky a knihu!

S Pavlou Smetanovou mě propojila má blízká kamarádka žijící v Aténách. Rok či dva jsem si s myšlenou vytvoření pobytu pohrávala. A tím důležitým impulzem byla Renátka, která se mě v Santoshi po lekci ptala, kam si tedy vyrazíme, a že by s námi moc ráda. Renča spolu se svou sestrou Péťou s námi jezdí rok co rok. A stejně tak nedílnou součástí našeho pobytu je Pavlínka Smetanová. Pomáhá nám zajišťovat ubytování, letenky a spoustu věcí kolem. Neváhejte se na ni obrátit, pokud byste chtěli vyrazit na Korfu i mimo náš společný termín.

 

Pavlínka je nesmírně zábavnou společnicí a většinou nás v rámci pobytu navštíví, nebo my ji, u ní doma v hlavním městě Kerkyře. Jejími příběhy si můžete nechat zpříjemnit také naši dovolenou. Je hezké lehnout si pod slunečník a pročítat její Příběhy z olivového ostrova, nebo se nechat inspirovat v jejím průvodci po Korfu. Knih napsala, během dlouhých korfských zim, celou řadu. Tak hurá! Jógamatku, plavky a knihu!

IMG_20230614_204616_1_edited.jpg
bottom of page