top of page
Podmínky rezervací a storna

Proč a jak se registrovat?

V případě, že jste si u nás vybrali některou lekci nebo kurz, tak pro rezervaci místa se musíte zaregistrovat na našich stránkách. Registrace přináší několik výhod, zejména v případě kurzů, jelikož jsou kurzy tříměsíční, počítáme s tím, že se může stát, že se nebudete moct zúčastnit všech lekcí, v případě, že se řádně odhlásíte, máte možnost vybrat až 2 náhrady za zmeškané lekce.

 1. Novou registraci klikněte na tlačítko „PŘIHLÁSIT SE“, poté na tlačítko „REGISTROVAT SE“.

 2. Po vyplnění údajů Vám přijde potvrzovací email a získáte Vámi zadané přihlašovací údaje.

 3. Zkuste se přihlásit.

Jak si přihlásit kurz/lekci?

V případě lekce:

 1. V rozvrhu rozklikněte lekci, která se vám líbí.

 2. Po rozkliknutí lekce na Vás bude svítit červené tlačítko „Přihlásit se“, poté když na něj kliknete, byste měli své jméno vidět v seznamu přihlášených.

V případě kurzu:

 1. Rozklikněte záložku „Kurzy“.

 2. Najděte zde kurz, který Vás zaujal a rozklikněte jej.

 3. Po rozkliknutí kurzu na Vás bude svítit červené tlačítko „Přihlásit se“, poté když na něj kliknete, byste měli své jméno vidět v seznamu přihlášených.

Jak si odhlásit lekci?

V případě, že se stane, že nebudete moct přijít, ať už na otevřené lekce nebo na některou lekci z kurzu, prosíme, odhlaste se z ní. Jednak, aby se místo Vás mohl přihlásit někdo, kdo by měl zájem přijít a jednak v případě, že máte kurz, Vám vzniká nárok na náhradu lekce za 1 odhlášenou lekci z kurzu.

Z LEKCE SE LZE ODHLÁSIT 4 HODINY PŘED ZAČÁTKEM LEKCE. POKUD ZJISTÍTE POZDĚJI, ŽE SE LEKCE NEZÚČASTNÍTE, PROSÍM ZAVOLEJTE NÁM +420 739 292 220.

 1. V rozvrhu se překlikněte na týden, kde se nemůžete lekce zúčastnit.

 2. Najděte Vaší lekci.

 3. Po rozkliknutí lekce bude místo tlačítka „PŘIHLÁSIT“ červené tlačítko „ODHLÁSIT“.

 4. Po odhlášení byste své jméno neměli vidět v seznamu přihlášených.

Jak využít náhradu?

V případě, že jste si lekci odhlásili, automaticky se Vám za 1 zmeškanou lekci načte náhrada. Náhrada se načte až po odhlášení lekce, proto jestli jste se neodhlásili, nemáte možnost se na ní přihlásit. NÁHRADU LZE VYBRAT POUZE V DOBĚ KONÁNÍ VAŠEHO KURZU. V PŘÍPADĚ, ŽE NÁHRADU NEVYBERETE, NÁHRADA VÁM PROPADÁ A NENÍ MOŽNÉ JI VYBRAT V KURZECH NOVÝCH.

 1. Vyberte si lekci v rozvrhu, na kterýkoliv týden v době trvání kurzu.

 2. Na vybrané lekci musí být místo – u každé lekce v rozvrhu máte napsáno, kolik míst z kolika je obsazeno (např. 16/18 znamená, že je přihlášených 16 lidí z 18 možných, takže jsou ještě 2 volná místa.)

 3. Po rozkliknutí lekce je červené tlačítko „PŘIHLÁSIT“ a vyskočí na Vás tabulka, zda chcete využít náhradu nebo se přihlásit na jednorázový vstup.

 4. V PŘÍPADĚ, ŽE CHCETE VYUŽÍT NÁHRADU, MUSÍTE ZVOLIT TUTO MOŽNOST, PŘI VYBRÁNÍ MOŽNOSTI JEDNORÁZOVÉHO VSTUPU SE VSTUP NEBUDE BRÁT JAKO NÁHRADA A BUDE PO VÁS POŽADOVÁNA ČASTKA ZA JEDNORÁZOVÝ VSTUP.

 5. Po přihlášení byste měli vidět své jméno v seznamu přihlášených, u kterého by mělo být uvedeno, že se jedná o náhradu včetně dne, ze kterého máte nárok na náhradu.

Jak fungují náhradníci?

U některých lekcí/kurzů je možnost náhradníků. V případě, že jste přihlášení jako náhradník, znamená to, že v případě, že se někdo odhlásí, přijde Vám email, kde je uvedeno, že se uvolnilo místo a pro rezervaci místa se musíte přihlásit na lekci. Mail, který Vám přijde je pouze informativní. Mail přijde všem přihlášeným náhradníkům, proto je možné, že se přihlásí někdo dřív než Vy.

V případě, že si s něčím neporadíte, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 739 292 220 nebo na email yoga@santosha.cz.

Santosha Yoga Studio z. s., Na Hrázkách 1777, 739 34 Šenov

IČ: 046 90 877 Bankovní spojení: 9131836001/5500

bottom of page