top of page

Karolína Čespiva

lektorka

Jsem teď především mámou svému synovi a ženou svému muži. Miluji přírodu a ticho. Zároveň mám ráda hudbu a když je za kým a za čím vyrazit. Mám ráda, když se lidé chovají k živým bytostem a přírodě s respektem a taky když si my dospělí nenecháme vzít dětskou hravost a dokážeme se radovat z maličkostí a těch nejobyčejnějších věcí. Jsem místy extrovert a člověk, co si hned s každým tyká. Ale sem tam se potřebuju zavřít do klidu a být sama se sebou. Ujíždím si na pořádku, ale bez chaosu by ho nebylo stejně poznat.

Jóga si mě našla a čím jsem starší, tím jsem za ni vděčnější. Stále si mě získává díky svým krásným pozicím. Díky ní si víc uvědomuji sebe i svět okolo. Dnes už je pro mě jóga dost o tom, co se děje mimo jógamatku. Je to obrovská kapitola. Soustředění. Spokojenost. Zpomalení. Uvědomění. Ale i zájem být eko, minimalista, mít udržitelný šatník, podporovat regionální výrobky... Myslím, že to všechno do mého života přináší tak nějak jóga.

Vytahuji složku s certifikáty, na kterých mám data a razítka, kdy jsem jógu studovala pod vedením skvělých učitelů jogínů. Moc ráda na každou tuto školu vzpomínám a zároveň se těším až zase přijde chvíle, kdy budu něčeho takového součástí. Momentálně je mi však největším učitelem náš úžasný syn.

123-456-7890

Karolína Čespiva

KVALIFIKACE


2020 Yoga Teacher Training Course, Rishikesh India, 200 h


2018-2019 Jóga a jógová terapie, FTVS Praha, 1. ročník, 250 h


2018 Principy zdravého pohybu, jóga a jógová terapie, 42 h


2014 Instruktor jógy specializace Hathajóga, 150 h

bottom of page