top of page

Pánevní dno II

Kurz vychází z principů Školy pánevního dna metodou 3x3, která pracuje s pánevním dnem ve třech rovinách (fyzické, emoční, energetické) a v souvislostech třech pater (chodidla, pánevní dno, krk).

 

Navážeme na základní kurz Pánevního dna. Zopakujeme a přidáme další techniky a cviky ve všech rovinách. Prohloubíme praxi v patrech chodidel, krku i pánevního dna.

 

V rovině fyzické procvičíme pokročilejší varianty cvičení na pánevní dno. Více jej zapojíme se svým středem těla (CORE). Naučíme se jej používat v běžném denním životě a pohybu. Zapojíme v praxi více naše chodidla a krk (uvolnění i stabilita).

 

V rovině emoční se podíváme na životní témata krku a chodidel. Pomocí bioenergetických cviků uvolníme napětí v těchto segmentech. Zopakujeme praxi i na pánevní dno.

 

V rovině energetické podpoříme tok své energie díky vědomému zapojení svalů pánevního dna a lebečního čerpadla (krk). Chodidla nás podpoří při uzemnění a propojení se s matkou Zemí.

 

Půjdeme ještě více do hloubky. Podpoříme své ženské zdraví, ženství, dostaneme se více do síly svého středu. Pozveme si do života více radosti, vášně, energie, uvolnění, plynutí.

 

Kurz je vhodný pro ženy, které trápí bolesti zad, inkontinence, neplodnost, gynekologické a sexuální obtíže, po porodu. Je vhodný pro všechny ženy preventivně.

 

Doporučuji všem ženám, které si přejí zpomalit, více vnímat samy sebe a objevovat své ženství.

bottom of page