top of page

Myrith

lektorka

Jóga je mi blízká už od mládí, kdy jsem cestovala a žila u oceánu, a aniž bych vůbec tušila, mé každodenní cvičení bylo už tehdy velmi podobné jógovým pozicím. Po několika letech samostudia jsem si v r. 2016 jsem si udělala kurz lektora jógy, ale víc než vést lidi mě bavilo cvičit sama pro sebe a nadále zkoumat možnosti a různé druhy jógy vycházející z klasické Hathy, jako je Ashtanga, Kundalini Yoga, Jin yoga, Vinyasa ... Poslední 3 roky jsem se však věnovala především hudbě, což je to, čím se v životě zabývám. Svou praxi jsem odložila stranou, s dojmem, že tak ušetřím tolik potřebný čas na vše, co bylo potřeba. Co Vám budu povídat, ničemu to ve skutečnosti nepomohlo :) Zato jsem ale zažila na vlastní kůži, jaké to je, když člověk žije s jógu a když se snaží vše zvládnout bez jógové praxe... 

Když mě konečně až bolest zad donutila se k józe vrátit, přišlo mi, jako bych našla ztracené klíče ke šťastnému a vitálnímu životu. Vrátila se mi ztracená síla a mnohem větší chuť do všech mých projektů.

Rozhodla jsem se své poznání a velikou radost z úžasných benefitů jógové praxe sdílet s vámi. A možná i inspirovat Vás, kteří ještě váháte, jestli z jógou začít, abyste pro sebe tento krok udělali.

 

Když přijdete na mou lekci, začneme jemnou pránájáma a pozvolna dojdeme k tradičním asánám, ve kterých se budeme postupně zdokonalovat.

Myrith
bottom of page